Jacek Pałkiewicz i jego wyprawy, podróże oraz staże survivalowe

Jacek Pałkiewicz już od młodzieńczych lat interesował się podróżowaniem. Obok podróży towarzyszył mu survival, czyli sztuka przetrwania, której stał się trenerem. Jest również założycielem pierwszej szkoły przetrwania w Europie. W swojej podróżniczej karierze uzbierał ponad 100 wypraw i podróży oraz staży survivalowych.

Przemierzał różne, czasami bardzo nieprzystępne i odosobnione części świata. Ciężkie, skrajnie nieprzyjazne warunki dla niego były chlebem powszednim. Szkolił jednostki antyterrorystyczne i specjalne oraz kosmonautów. Prowadził wiele ekspedycji międzynarodowych. Podróżował tam, gdzie niegdyś istniały mniejsze i wieksze cywilizacje i kultury oraz tam gdzie jeszcze coś z nich pozostało, opierając sie niszczącym wpływom obecnych cywilizacji i nowoczesności.

Na podstawie wielu ze swoich wypraw, podróży, odkryć i doświadczenia survivalowego napisał imponującą liczbę książek.

Zobaczcie gdzie Jacek Pałkiewicz zawędrował, co zobaczył, jakich odkryć dokonał, jakie podróże i wyprawy prowadził. Poznajcie zakątki świata, o których możliwe, że nigdy w życiu nie słyszeliście lub nigdy nie widzieliście. Przeczytajcie opisy i komentarze Podróżnika na temat każdej z ekspedycji wzbogacone obszernymi albumami zdjęć.

Poniższy zbiór zawiera tylko wybrane wyprawy, podróże i ekspedycje Jacka Pałkiewicza. Ze względu na modernizację strony niektóre wyprawy mogą być niedostępne.

Ostatnia aktualizacja: 12-02-2022