Pałkiewicz

Jacek Pałkiewicz

PolskiEnglish

Start » Książki » Sztuka podróżowania

Sztuka podróżowania

Sztuka podróżowania

Doświadczenia podróżnika, wskazówki i porady dla podróżujących

Sztuka podróżowania” Jacka Pałkiewicza to praktyczne rady i niezastąpione wskazówki wynikające z niebywałego bagażu doœwiadczeń Autora, skierowane do osób początkujących, jak i doœwiadczonych.

Rok wydania: 2012. Wydawnictwo: Zysk i S-ka. Stron: 472. Twarda okładka.

"Jacek zebrał w jednym tomie doświadczenia z najdalszych szlaków, a ponieważ był wszędzie, każdy z Państwa znajdzie tu coś, co pasuje do Waszego następnego wyjazdu - obojętne czy to wyjazd na urlop, czy wyprawa w nieznane."

Wojciech Cejrowski

Wiele osób dotkniętych bankructwem w sektorze biur podróży, może by i wyjechało na własną rękę, ale brak im odwagi i doœwiadczenia. Tak unikatowe kompendium posłuży do zaplanowania bezpiecznych, a jednoczeœnie atrakcyjnych oraz pełnych wrażeń wakacji.

Jak pisze Wydawca, to „Istna biblia do przestudiowania przed wyjazdem na urlop z rodzin± czy w podróż w nieznane”.

Autor uzupełnia: "„Wyznaję zasadę, że dobre planowanie jest podstaw± powodzenia i kluczem do sukcesu w każdej wędrówce Zawarłem tutaj kompleks informacji w których zwracam uwagę na istotne tematy. Chodzi o ustalenie charakteru podróży, zebranie dokumentacji, zakup właœciwego ekwipunku i odzieży, staranny dobór współtowarzyszy, połączonych jednym wspólnym celem. Przypominam też, że nie wszystko można zawsze przewidzieć i powodzenie podróży zależy wtedy od naszej wiedzy lub elastycznoœci”."


facebook google+ pinterest twitter youtube

©2018 Jacek Pałkiewicz